Evrometal

ParkingPunojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 071 236724
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1603783734_03.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Evrometal SHPK është një kompani që veçohet ndër kompanitë kryesore në pjesën lindore të republikës. Merret me prodhimin dhe montimin e të gjitha llojeve të ndërtesave nga profile çeliku, mbulim çatie dhe punë bravarie.

Gjatë 15 viteve të funksionimit në tregun për konstruksione çeliku, EVROMETAL SHPK është një kompani e dëshmuar me projekte të shumta të përfunduara dhe klientë të kënaqur më pas. Pajisjet me fabrikën e vet të prodhimit, mekanizimin, stafin e trajnuar mirë, menaxhimin profesional, parimin, inovacionin dhe çmimet e favorshme janë tipare të EVROMETAL që e pozicionojnë atë lartë në industrinë e ndërtimit.

Aktiviteti i kompanisë është prodhimi dhe montimi i strukturave prej çeliku për ndërtesat industriale (sallat e prodhimit, magazinat, qendrat logjistike), godinat e biznesit (pikat e karburantit, sallone shitjes, ofiçinat e servisimit), punë çatish, fasadash dhe llamarinash me sisteme të panelit poliuretani, sisteme të profilizuara ose llamarina të limuara.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj