ЕВН Хоме


 • Адреса: Лазар Личеноски 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10684 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1446121960_97.jpg?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација

  Фото и видео галерија

  ЕВН сега претставува поголемо семејство компании кои ги обединуваат истите вредности за врвна корисничка услуга и оддржливост во секој поглед.

  Најновиот член на семејството на ЕВН - ЕВН Хоме ја извршува улогата на универзален снабдувач со електрична енергија и снабдувач во краен случај. ЕВН Хоме ги снабдува со електрична енергија корисниците кои не избрале снабдувач на либерализираниот пазар. Поточно се работи за сите домаќинства и бизниси со помалку од 50 вработени и вкупен годишен приход помал од 2 милиони евра во последните 2 години кои не избрале свој снабдувач.
  повеќе
  Слика од локација
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи