Еуромиксер

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Љуботенска 97
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7392 км
  • Локација: Спроти ресторан Куртиши

  • Телефон 2: 070 306800
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00Фото и видео галерија

"ЕУРОМИКСЕР" од Тетово е компанија која уште од 1992 година професионално се занимава со продажба на сите видови бетонски мешалки и рачни колички. Компанијата е единствен овластен дистрибутер и сервисер за Македонија за мешалките за бетон од ALTRAD LIV од Словенија, на производите на BELLE GROUP од Англија и на FORT од Холандија.

“ЕУРОМИКСЕР“ е лоцирана во Тетово, но нашите производи може да се најдат на повеќе од 400 продажни места во сите градови во Македонија, со единствена цел да бидеме што поблиску до нашите клиенти. Со гордост може да кажеме дека не постои градежна компанија во државава која не ги користи нашите производи, а исклучителниот квалитет и многу поволните цени овозможија производите на “ЕУРОМИКСЕР“ да се најдат и на многу продажни места во Албанија.

Располагаме со миксери за подготовка на бетон од сите видови и големини, што може да ги задоволат потребите на купувачите на нашите производи, без разлика дали се работи за градежни фирми или физички лица. Нашето мото е дека успехот на компанија е успех и на нашите клиенти, сите производи обезбедуваме сервис и резервни делови. Нашата продажба се зголемуваат од ден на ден. Успешното чекорење на “ЕУРОМИКСЕР“ на градежниот пазар во Македонија и соседните земји планираме да продолжи со сопствено производство на бетонски мешалки и колички, за што нудиме партнерство на сите заинтересирани странски инвеститори и консултанти. “ЕУРОМИКСЕР“ - име на доверба и квалитет. Директор : Mуса Камбери . . .
повеќе

Постови

Photos from Euromikser's post

BGF 24T KONVERTOR (21A) so 2 izleziBGF 64T KONVERTOR (64A) so 4 izleziIGLA BGN TURBO 52`IGLA BGN ...

Photos from Euromikser's post

Vibro Letva 3mwww.euromikser.mk

Photos from Euromikser's post

Вибратори за бетон од Беле Груп12 месеци гаранцијаПромотивни цени

Photos from Euromikser's post

www.euromikser.mk

Photos from Euromikser's post

Racna Kolicka so zakacalka ORIONEwww.euromikser.mk

BELLE RPC 30 REVERSIBLE PLATE

Photos from Euromikser's post

✔️БГН ТУРБО има висока перформанца, која употребува најновата текнологија за да увозможува сигурна п ...

Photos from Euromikser's post

Plasticen Japaner Horseswww.euromikser.mk
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи