Eurometal mebel

Parking6 days a week

  • Address : Marshal Tito б.б.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7394 км

  • Fax: +389 44 353401
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606472815_12.jpg?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

Нашата цел е да ги понудиме нашите производи со соодветни и конкурентни цени, без да се загрозува квалитетот, притоа исполнувајќи ги очекувањата на нашите клиенти.

Додека ги подобруваме ергономијата, дизајнот и квалитетот на мебелот, ние се трудиме да ги намалиме единечните трошоци со помош на техники на производство.

Искористувајќи ги искуствата од минатото, правилно се обидуваме да ги утврдиме потребите на сегашноста и иднината.

Ние придонесуваме со нашето знаење и искуство во дизајн што нашите клиенти би сакале да добијат.

Ги зголемуваме нашите искуства следејќи ги светските дела на нашиот сектор. Ги следиме потребите на корпоративните и индивидуалните клиенти и ги исполнуваме очекувањата со квалитет, бидејќи тие се менуваат и разликуваат со текот на времето.
more
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel