Еурометал мебел

ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км
  • Локација: карши Шик Јелак

  • Факс: 044 353401
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606472815_12.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашата цел е да ги понудиме нашите производи со соодветни и конкурентни цени, без да се загрозува квалитетот, притоа исполнувајќи ги очекувањата на нашите клиенти.

Додека ги подобруваме ергономијата, дизајнот и квалитетот на мебелот, ние се трудиме да ги намалиме единечните трошоци со помош на техники на производство.

Искористувајќи ги искуствата од минатото, правилно се обидуваме да ги утврдиме потребите на сегашноста и иднината.

Ние придонесуваме со нашето знаење и искуство во дизајн што нашите клиенти би сакале да добијат.

Ги зголемуваме нашите искуства следејќи ги светските дела на нашиот сектор. Ги следиме потребите на корпоративните и индивидуалните клиенти и ги исполнуваме очекувањата со квалитет, бидејќи тие се менуваат и разликуваат со текот на времето.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи