Мериан Ас

Wi-Fi ЗонаКлиматизираноДостава

  • Адреса: Никола Русински 3-б лок.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Карпош 3, ТЦ Лептокарија

  • Телефон 2: 070 274421
  • Факс: 02 3064552
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9d0d47e1921e9f3705d0b24d329f29be.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Мериан Ас е единствена компанија во Македонија која со своето сопствено производство и две децении постоење ги опремува основните, средните училишта, факултетите, градинките, канцелариите со комплетна опрема и мебел.

Производи:
• Училишни клупи
• Училишни столчиња
• Табли
• Конференциски маси
• Конференциски столови
• Компјутерски маси
• Ормари и витрини во сите димензии и бои
• Бироа
• Клупи за во парк

НАЈНОВО - латофлекс во сите димензии по порачка.

Сите наши производи се лабораториски испитани и одобрени од престижни институти. Мериан Ас денес работи со најсовремена технологија за производство на предучилишен, училишен и канцелариски мебел, притоа секоја идеа на наш клиент ја реализираме со целосно задржување на квалитетот и во целост.


повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи