Еурогума трејд Вулко

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.3-та Македонска Бригада 48-В
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: До супер Тинекс

  • Телефон 2: 070 277746
  • Факс: 02 3225162
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580461988_09.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Еурогума Трејд е прв овластен Вулко (Vulco)сервис во Скопје.

Признаваме дека одржувањето на пневматиците во беспрекорна состојба никогаш нема да биде на врвот од пријатни работи, но тоа е од голема важност за Вашата безбедност. Можеби во одредена ситуација точно беспрекорните пневматици ќе ви го спасат животот. Во секој Вулко Центар на располагање Ви стои квалитетен, образован и високо стручен тим во кој можете да имате доверба и кој ќе стори сè што е потребно во најкраток можен рок, ослободувајќи ве Вас од сите грижи поврзани со вашите пневматици.

Кај нас можете да најдете автомобилски гуми од брендовите:

- Goodyear
- Dunlop
- Fulda
- Sava

Увозници сме на акумулатори од брендовите:

-Varta
-Perion
-Afa

Секако, работиме и центрирање на предница на возила.

повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи