Еуро Куартц


 • Адреса: с.Стримница
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572252753_43.png?t=true&w=300&h=300


  Слика од локација

  Фото и видео галерија

  Еуро Куартц е единствена компанија во Македонија која работи со специјални ласерски машини и инструменти со уникатна опрема од највисок квалитет.

  Во нашето портфолио се голем број успешни проекти - голем број на трговски центри се наши изработени проекти. Ги следиме новите трендови во нашата индустрија и постојано се модернизираме.

  Услуги кои ги нудиме:
  •Порамнување
  на бетонски подни површини
  Користиме специјални ласерски машини и инструменти. Опремата е уникатна и е од највисок квалитт, што докажуваат и нашите проекти.
  •Цементни кошулки
  во Ласерски финишер
  Единствена компанија во Македонија која работи со специјални ласерски машини и инструменти.
  •Индустриски подови, бетонски рампи и приоди
  во трговски центри
  Можат да се обработат во секој тип на одбрана боја од клиентите.

  За дополнителни прашања контакирајте не на телефонот 070 329 118.
  повеќе
  Слика од локација

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи