Еуро глас

Паркинг

  • Адреса: бул.Никола Карев б.б. (Југославија)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1561713070_32.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Еуро Глас е компанија која се занимава со замена и поправка на ветробрански стакла на сите видови моторни возила, како и замена и поправка на сите видови рачни и електрични подигнувачи на автомобилски стакла.

Располагаме со свој лагер на голем број типови авто стакла за сите видови на патнички и товарни возила. Вградените авто стакла ги поседуваат сите сигурносни сертификати, а одредени авто стакла имаат и дополнителна UV заштита. Исто така, располагаме и со лагер на механизми и резервни делови за рачно и електрично подигнување на странични авто стакла за сите типови возила.

-Репарирање на оштетени автостакла
Честопати, управувајќи го своето моторно возило се случува ветробранското стакло да биде удрено од тврд предмет и да се појави мало оштетување на стаклото. Навидум мал удар кој прави ситно оштетување, но доколку не се поправи навреме може да доведе до поголеми пукнатини и ошетувања на ветробранското стакло, а доколку ова се случи во тек на управување со возилото може да доведе и до посериозни последици и сообраќајна незгода. Затоа, препорачуваме во најкраток можен рок откако ќе забележите дури и минимално оштетување на ветробранското стакло, посетете го нашиот сервис да го дијагностицираме оштетувањето и да го репарираме стаклото. Репарирањето на стаклото го правиме со висок квалитет и тешко може да се забележи дека на тоа место имало пукнатина, а исто така со репарирањето го заштитуваме ветробранското стакло од проширување на пукнатините и замена на стаклото со ново.

Успеавме да направиме нераскинлив спој меѓу квалитетот на услугата, цената и задоволниот клиент. Воспоставивме високи стандарди при вградувањето или поправката на оштетените делови на вашето возило. Даваме соодветна гаранција на вградените елементи.

Нашиот мотив и загарантирана цел е возило без дефект и задоволен клиент.
Повелете во нашиот сервис да се уверите во нашиот професионализам.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи