Ескејп


  • Адреса: К.Ј.Питу 1
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7866 км
  • Локација: позади х.Ривиера

  • Телефон 2: 070 232915
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00
    Нед од 09:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

На прес – конференција во РЕК Битола, Ковачевски потврди дека во 2022 година кон ЕВН Хоум ќе испорачуваат 100 проценти електринчна енергија наместо досегашниот ...
сите 111 | | | веќе видена

Интервју на Живко Мукаетов, генерален директор и претседател на УО на „Алкалоид“, за српскиот магазин “Недељник”. Современи производствени погони, најнови ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка



Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи