Esarom-Mak


  • Adresa: Orce Nikollov 143-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10683 км
  • Lokacioni: Дебар маало, Спроти СИЗ за становање

  • Telefon 2: 02 3232191
  • Faksi: 02 3113986
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553758744_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Esarom - Mak SHPK Shkup është një kompani e themeluar në vitin 1991. Aktiviteti kryesor i kompanisë është importi dhe eksporti i mallrave dhe ofrimi i shërbimeve në fushën e industrisë ushqimore. Kompania është zhvilluar gradualisht gjatë viteve dhe ka rritur numrin e vendeve në të cilat operon.

Esarom - Mak përfaqëson me sukses kompanitë e mëposhtme:

-Bakaldrin (Backaldrin) – Austri www.backaldrin.com
-Esarom (Esarom) – Austri www.esarom.com
-Ekspertarom (Expertarom) – Rumani ëëë.expertarom.com
- Velvet Trejd(Velvet Trade) – Bosnjë dhe Hercegovinë www.velvet-trade.com
Bakaldrin është një kompani që në programin e saj ka mbi 400 produkte për industrinë e brumërave dhe ëmbëlsirave (aditivët, premikse dhe përzierje të gatshme, teste të tharta, produkte ëmbëlsirash, file etj.). Esarom-Mak është përfaqësues ekskluziv i Bakaldinit në territoret e Maqedonisë, Kosovës, Shqipërisë dhe Malit të Zi.

Secili prej produkteve tona ka një histori të gjatë zhvillimi pas vetes. Së pari, ne eksplorojmë, krahasojmë dhe eksperimentojmë me receta të ndryshme. Në dialog me klientët tanë, ne kombinojmë përbërësit klasikë me trendet e reja ushqyese ose zhvillojmë ide krejtësisht të reja. Vetëm kur jemi plotësisht të kënaqur me rezultatin, produkti i ri bëhet pjesë e gamës sonë.

Mjeshtri i brumërave më së miri di se çfarë duan klientët e tij. Me gamën tonë prej mbi 400 produkteve, ne ofrojmë produktin e duhur për shijen e të gjithëve.

Esarom është një kompani e themeluar në vitin 1946. e cila nuk është vetëm një kompani tradicionale dhe një kompani me përvojë të pasur, por edhe në të gjithë botën, është furnizuesi kryesor i lëndëve të para për kompanitë në industrinë ushqimore dhe industrinë për pije. Në Esarom ka produkte për shijen e të gjithëve dhe në programin e tij përfshihen aroma, baza, emulsione, ekstrakte, distilues, koncentrate, ngjyra dhe aditivë. Gjithashtu janë prezantuar dhe produkte të veçanta j si më poshtë: organike, vegjetale, pa gluten ose laktozë, halal ose kosher.
Një produkt i mirë bazohet në përbërës të cilësisë më të lartë. Prandaj Esarom i kushton shumë vëmendje lëndëve të para - nga ku vijnë dhe si përpunohen.

Velvet Trejd është një kompani familjare e themeluar në vitin 1996. në Sarajevë. Në programin e saj ka një gamë të madhe të mbushjeve të frutave dhe kremrave që i përmbushin dhe shijet më specifike, dhe janë të përshtatshme dhe në përgatitjen e brumërave dhe në industrinë e ëmbëlsirave. Përveç këtyre, programi i Velvet Trejd është i pasur me materiale të papërpunuara për pastiçeri dhe brumëra si dhe paste prej frutash dhe stabilizatorë (baza) për akullore.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj