Ентити медиа

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Христо Татарчев 25/109-а (Сава Ковачевиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576151129_33.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ентитет Медиа е компанија за графички дизајн, веб дизајн и веб-хостинг во Скопје, Македонија. Работиме со сопственици на деловни активности и поединци од 2009 година, обезбедувајќи уникатни, професионални дизајни за печатење и дигитални, по пристапни цени.

Контактирајте нè сега за да видите како можеме да помогнеме во развојот на вашата деловна активност со нашите професионални услуги.

Услуги

Респонзивен дизајн

Ние го користиме овој метод за дизајнирање веб-страници за автоматско скалирање за најдобар приказ на различни големини на екранот.

Ова создава уникатно корисничко искуство!

Графички дизајн

Ова е нашата примарна услуга. Ако ви треба нешто за печатење - брошури, списанија, флаери ...

Можеме да го сториме тоа!

Веб Хостирање

На секоја веб-страница му е потребен простор некаде на Интернет. Можете да изберете некои од нашите предефинирани пакети, или можеме да ви направиме сопствен пакет за хостирање, само за вас. Сè што ви треба е да ...

Јавете ни се сега!

Корпоративен идентитет

Корпоративниот идентитет ја изразува марката на вашата деловна личност и ве издвојува од конкуренцијата. Инвестирајте во вашиот корпоративен идентитет за да развиете доверба, чувство за вредност и трајна врска со вашите клиенти.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи