Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Emergency numbers & assistance
 • Emergency services
 • Corona virus
 • Garbage removal - utilities (communal hygiene)
 • Landfills (waste management)
 • Police
 • Information Centres
 • Electricity - Supply Utilities
 • Electricity Supply Companies (Utilities)
 • Public Utilities
 • Garbage Removal Utilities
 • Emergency Numbers
 • Call Centres
 • Funeral Services
 • Funeral Equipment & Supplies
 • Government & State Institutions
 • Emergency Ambulance Services
 • Car - Parks (Parking Garages)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Emergency numbers & assistance


Report a patch


 • Address : bul.Goce Delchev 18
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Report of burning illegal landfills / Air Pollution - Aerodrom


 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:30 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Report of burning illegal landfills / Air Pollution - Gjorce Petrov


 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:30 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Report of burning wild dumps / Air Pollution - Karposh


 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sun from 15:30 to 23:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Report work on black


 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Reporting suspicious cases of corona virus - Bitola


 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Telegrams (Telegrami)  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Zakazuvanje mamografski pregled


  • Address : 50-ta Divizija b.b.
  • Place: Skopje

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Аpplication sheet of water meters (Prijava na sostojba na vodomeri)


  • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
  • Place: Bitola

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Човечкиот капитал е во директна корелација со економскиот раст, односно преку раст на знаењата и вештините на граѓаните може да се делува кон забрзување на ...
  сите 88 | | | веќе видена

  Конечно, после речиси 30 години, железничката пруга за поврзување на Северна Македонија и Бугарија станува реалност. Очекувам за 3-4 месеци овде, веќе да се ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Сигурен сум дека физичките фиат валути ќе исчезнат за 15тина години, фиат валутите ќе бидат дигитализирани, а криптовалутите заедно со блокчејнот ќе останат ...
  сите 29 | | | веќе видена

  Во организација на Фондацијата „Фридрих Еберт” и Еко-свест се одржа дискусија на тема „Праведна или брза енергетска транзиција”. Министерот Нуредини истакна ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Кај класите неживотно осигурување растат вложувањата во осигурување имот, во приватното здравствено осигурување, осигурување ...
  сите 18 | | | веќе видена
   

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel