Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Embroidery & needlework
 • Textile & textile goods - manufacturers
 • Flags, banners & pennants - manufacturers & retail
 • Occupational safety equipment & supplies (workplace safety)
 • Custom-printed t-shirts
 • Printing - Offset
 • Printing - Digital
 • Uniforms & Work Clothing
Повеќе филтриПомалку филтри

Embroidery & needlework по градови

Ohrid Skopje Stip Struga Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Embroidery & needlework

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Site


 • Address : Risto Siskov 27-a (Dimitrie Tucovic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км

SAJT LLC Skopje is a company for production of embroidery and promotional materials.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/83a06e09fa99705efc3a56d1a147bd65.jpg?t=true&w=300&h=300

Embro Dizajn


 • Address : ul.11 br.42, nas.Ilinden
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9444 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kibo


 • Address : Madzir Maalo 27
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stelateks


 • Address : bul.Koco Racin 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Today we can say that we make an emblem of world quality, and we embroider or print your logo on work clothes, hat, T-shirt, blouse, sleeve, camera case, purse, flag ...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581594512_03.gif?t=true&w=300&h=300

Vezi Vednas


 • Address : Jurij Gagarin 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

EAM


 • Address : Industriska zona Makedonka 54
 • Place: Stip
 • Distance: ≈9487 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M&S


 • Address : Balkanska 11
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈9536 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marija Gift Shop


 • Address : Balkanska 11
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mativa


 • Address : Goce Delcev 149
 • Place: Stip
 • Distance: ≈9487 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00 • Sat from 07:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mativa


 • Address : Goce Delcev 149
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

New Trend (Nju trend)


 • Address : Bregalnicka 61
 • Place: Stip
 • Distance: ≈9487 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Паѓа вредноста на турската валута. Лирата ослабе денес во услови на зголемена загриженост на инвеститорите за влошување на економските услови во земјата, ...
сите 41 | | | веќе видена

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 236 | | | веќе видена

Банкарскиот сектор во годините досега и денес го претставува најздравиот дел на македонската економија и со тоа претставува јавно добро од интерес за целото ...
сите 41 | | | веќе видена

Државата нема голем простор за маневрирање во однос на цените во пазарна економија, потенцираат експертите. На располагање и се три механизми – контрола преку ...
сите 73 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel