Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ëmbëlsira - repromaterijale
 • Furra - pajisje
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ëmbëlsira - repromaterijale në Shkup

Agroma


 • Adresa: rr.519, lagja Keramidnica 38
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ben komerc


 • Adresa: Trifun Haxhi Janev 10-1/10
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dolce


 • Adresa: Simeon Kavrakirov 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drakva


 • Adresa: rr.65, f.Vollkovë 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7417 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esarom-Mak


 • Adresa: Orce Nikollov 143-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Veprimtaria kryesore e kompanisë është увоз и извоз на стоки dhe dhënien e shërbimeve në sektorin e industrisë së ushqimit. Vlerat e vjetra do të zhvillohen në nivele dhe rritje të numrit të shteteve që punojnë.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1553758744_63.jpg?t=true&w=300&h=300

Nivo Superior


 • Adresa: rr.1 f.Ajvatovci nr.18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks trejd


 • Adresa: rr.520, lagja Avtokomandë p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovaleks trejd/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovalleks trejd


 • Adresa: Slavej planina 107
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ovalleks trejd


 • Adresa: rr.1, Zona industriale Vizbeg 133
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Ниска плата, лоши услови за работа, чести конфликти во работната средина. Анкетиравме неколку граѓани и тие велат дека токму ова се причините поради кои давале ...
сите 10 | | | веќе видена

Кој вели дека е здодевно на македонскиот пазар на капитал. Нема, нема, па ќе се случи некоја блок трансакција, која и тоа како заслужува новинарско внимание и ...
сите 18 | | | веќе видена

Во соработка со Меѓународниот олимписки комитет и Олимпискиот ТВ сервис, технологијата на Samsung Galaxy ќе им овозможи на љубителите на спортот ширум светот ...
сите 15 | | | веќе видена

Очекувањата за корекција на цената на електричната енергија, деновиве ги натера производителите на прехрамбени производи да прават калкулации дали и колку ...
сите 76 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj