Електротехника инжинеринг


  • Адреса: Индустриска б.б.
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Во кругот на дрвен комбинат

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607331851_15.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација
Монтажа на системи за ладење и греење, соларни системи, изведба на електрични инсталации, водовод и канализација и парни системи
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи