Elektropromet


 • Adresa: Shishka p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Lokacioni: кон Неготино

 • Telefon 2: 043 412552
 • Faksi: 043 400135
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Retail Price - VAT Included:3.950 MKD

Aspirator Flexa 2MCF W

Retail Price - VAT Included:9.999 MKD

Aspirator cono A60 X-60cm

Retail Price - VAT Included:4.260 MKD

Aspirator Flexa 2MCF LG/X

Retail Price - VAT Included:13.300 MKD

Aspirator Gemma EG6-60cm

Retail Price - VAT Included:12.299 MKD

Aspirator cono A60 X-60cm

Retail Price - VAT Included:6.120 MKD

Aspirator A 60 X

Retail Price - VAT Included:12.300 MKD

Aspirator Gemma EG6-60cm

Retail Price - VAT Included:21.555 MKD

Multifunction oven FEX 0761 XS4

Retail Price - VAT Included:12.299 MKD

Glass ceramic plate PVS MC4 / NF

Retail Price - VAT Included:11.999 MKD

Static oven FVA XS LINO

Retail Price - VAT Included:20.330 MKD

Dishwasher DW12V-ABB-4 LINO

Retail Price - VAT Included:16.990 MKD

Multifunction oven FEX 0763 X


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Houm koncept (Home concept)


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski 1
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555406196_4.png?t=true&w;=300&h;=300
ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Soloprom


 • Adresa: Dushko Popoviq 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:30

Produktet tona janë shitje me shumicë, distribuim dhe shitje me pakicë të të gjitha segmenteve të materialeve për përpunimin e mobiljeve dhe enterier, si dhe segmentin e plotë të shërbimeve të përfunidimit deri në fazën e gjysëmproduktit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590759799_09.png?t=true&w;=300&h;=300
ParkingQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

Soloprom


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 1/101-A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Подружницата Кисела Вода е фокусирана на малопродажбата и понуда на услуги, замислена е како алатка на сите столари и производители на мебел која ќе им помогне побрзо и поефикасно да ги завршат своите проекти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1591093688_28.png?t=true&w;=300&h;=300
Wi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

Merian As


 • Adresa: Nikola Rusinski 3-b lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Merian as është kompania e vetme në Maqedoni e cila me prodhimtarinë e vet dhe me ekzistencën e vet dy dekadëshe pajisë shkollat fillore, të mesme, fakultetet, çerdhet, zyrat me pajisje dhe mobilje komplete.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9d0d47e1921e9f3705d0b24d329f29be.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Mapa

Намалувањето на бројот на работници во индустријата, кое според последните статистички податоци годинава до октомври изнесувало 1,3 отсто, сè уште е резултат ...
сите 48 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj