Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Електроматеријали, делови, инструменти и опрема
 • Железарија
 • Водоводна опрема и материјали
 • Бои и лакови - трговија
 • Електроинсталации
 • Парно Греење - Фирми
 • Светилки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Електроопрема во Струмица

Електро универзал МАС


 • Адреса: Васил Сурчев 37
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елпи


 • Адреса: с.Колешино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10805 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елпи


 • Адреса: с.Турново
 • Место: Струмица
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00 • Нед од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро тулс


 • Адреса: Ленинова 103-1/1
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зодра


 • Адреса: с.Дабиле
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10793 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лони


 • Адреса: Васил Сурчев 37 лок.9
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10791 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маркетпромет-електрик


 • Адреса: Климент Охридски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10793 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00 • Саб од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маркетпромет-електрик


 • Адреса: Мануш Турновски, с.Ново село б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10804 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нурев Зоран


 • Адреса: Маршал Тито 103
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пресен-2


 • Адреса: с.Муртино
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10798 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Страто-пром


 • Адреса: Гоце Делчев 3
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈10792 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:30 до 17:30 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Веќе е дојдено време да ја отвориме дискусијата за потребата од дополнителна работна сила на пазарот на труд, порача вицепремиерот за економски прашања, ...
сите 41 | | | веќе видена

Блок 1 на РЕК Битола од вчера попладне е повторно ставен во функција. Постројката беше синхронизирана со македонскиот електроенергетски систем во 17:43 часот и ...
сите 141 | | | веќе видена

Просечната плата без даноци и придонеси во Црна Гора во декември, според податоците на Управата за статистика (МОНСТАТ), изнесувала 727 евра. Тамошната плата ...
сите 32 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Халкбанк ги известува своите ценети клиенти пензионери кои користат картичка, парите ќе им бидат на сметка на 30.01.2023 и истите ќе ...
сите 28 | | | веќе видена

„Среде криза, Владата успеа да ги покачи минималната плата и пензиите“, рече заменик-министерот за финансии Филип Николоски , во гостувањето во „Детектор“. -Се ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи