Ekonomski Fakultet


  • Address : bul.Goce Delchev 9-V
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км

  • Telephone 2: +389 2 3118701
  • Fax: +389 2 3118701
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Не престануваат скандалите со набавките во ЕЛЕМ. Низа скандали го тресат ЕЛЕМ со изнајмување на механизација и разни договори со Марковски компани. Од една ...
сите 14 | | | веќе видена

Гасната централа на „Митилинеос“ треба да обезбеди нова количина на електрична енергија, но и дополнително количество топлинска енергија. Претседателот на ...
сите 46 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel