Екон Електрон

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јустинијан I (Драчевска) 41
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9453 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
    Саб од 08:30 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574412759_76.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Друштвото со ограничена одговорност “ЕКОН ЕЛЕКТРОН” како колективен постапувач согласно член 31 од Законот за управување со електрична и електронска опрема и отпадна електрична и електронска опрема е регистрирано на 09.12.2014 година.

ЕКОН ЕЛЕКТРОН oбезбедува целосна усогласеност со сите правни аспекти на прописите за управување со електрична и електронска опрема и отпадна електрична и електронска опрема.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи