Еколајн Амх


 • Адреса: с.Шипковица
 • Место: Тетово


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1685437214_76.jpg?t=true&w=300&h=300


  Нудиме широк асортиман на услуги во областа на нискоградба со над 16 години искуство
  Нашиот тим врши ископување, транспорт и други зафати во нискоградба како што се рамнење на земја и рушење на објекти. Досега успешно работевме на проекти за изградба на патишта, канализација и водоводни инсталации.

  УСЛУГИ ШТО НУДИМЕ

  - Ископ
  Прецизен и професионален ископ на земја, со користење на современи машини и опрема. Нашиот експертски тим обезбедува ефикасно извршување на целиот процес, вклучувајќи и транспорт на земјата.

  - Транспорт
  Нудиме брз и сигурен транспорт на земја и материјали. Со нашите камиони и багери обезбедуваме ефикасно и безбедно движење на материјалите и транспорт до дестинацијата што ја бара клиентот.

  - Рамнење на земјиште
  Вршиме прецизно рамнење на земјиште, обезбедувајќи рамни површини за градба. Користејќи ја нашата специјализирана опрема и експертски тимови, гарантираме точност и квалитет.

  - Рушење на објекти
  Професионално и безбедно рушење на разни видови објекти, со примена на напредни техники и методи. Процесот на уривање го спроведуваме прецизно и ефикасно, грижејќи се за безбедноста на работното место и задоволството на клиентите.

  РАБОТИМЕ:
  - Патишта
  - Канализација
  - Водоводи

  Побарајте понуда за нашите услуги за вашиот објект. Контактирајте не на телефон 078 211411, ги очекуваме вашите прашања.
  повеќе

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи