Екохем Клин

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Сотка Џигиџик 38
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7474 км

  • Телефон 2: 048 619900
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573466144_56.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Чистење и санирање на сите видови тврди и меки подни површини
Екохем Клин ДОО - Прилеп е компанија која е основана во 2012 година. Основната дејност на Екохем Клин ДОО - Прилеп е извршување услуги од областа на одржување хигиена и одржување на тревни и дворни површини. Екохем Клин ДОО - Прилеп ја започна дејноста со пет вработени извршители-хигиеничари во Прилеп, а со својата посветеност кон работата бележи континуиран развој. Екохем Клин ДОО - Прилеп има менаџмент и развиена организациона структура која вклучува до денес 40 вработени.

Најнапред Екохем Клин ДОО - Прилеп започна со чистење на влезови на згради и станови. Екохем Клин ДОО - Прилеп во моментов ги следи потребите на граѓаните и правните субјекти како и современите организациско-технолошки текови за оваа дејност.

Услуги кои ги нудиме:

•Одржување на хигиената на административен простор на правни субјекти
•Одржување на хигиената на згради и влезови
•Одржување на хигиена на домови
•Одржување на хигиената во индустриски објекти
•Одржување на хигиената во болници
•Одржување на хигиената во училишта
•Чистење прозорци и излози
•Чистење теписи
•Чистење и санирање на сите видови тврди и меки подни површини
•Импрегнирање на подови
•Еднократно генерално чистење по молерисување и по градежни работи
•Одржување на тревни површини и дворови

Опрема и средства за чистење:

Екохем-Клин ДОО работи со современа опрема и средства по европски стандарди со гаранција за квалитет и ги задоволува и најстрогите критериуми за хигиена во сите тестови. Опремени сме со современа опрема, како и најдобрите средства за чистење и тоа:

-Машини за чистење подови
-Правосмукалки
-Машина за чистење и усмукување на асвалтни површини
-Скали и скелиња
-Опрема за работа на височина
-Машини за чистење под висок притисок
-Останат ситен алат и прибор
-Машини за косење на трева
-Еколошки хемиски средства за чистење

1.Вид на услуга: Одржување на хигиената на деловни простории на правни субјекти, домови, стамбени згради и влезови од згради.

Опис: Фирмата за чистење Екохем Клин ДОО – Прилеп има богато искуство во делот на редовно одржување на хигиена и чистење на повик на различни видови на деловни простории, домови, стамбени згради како и влезови од стамбени згради. Во услугата се вклучени комлетно сите средства за чистење како и соодветни алати и машини за чистење.

Категорија на производ: Сервиси за чистење

2.Вид на услуга: Чистење и санирање на сите видови тврди и меки подни површини

Опис: Фирмата поседува различни видови на машини за чистење и одржување на сите видови тврди и меки подови. Услугата се состои од редовно или чистење на повик за сите видови на подни површини. Поради флексибилност во работењето Екохем Клин ДОО – Прилеп дава можност за изнајмување на ваквите машини на пократок период.

Категорија на производ: Сервиси за чистење

3.Вид на услуга: Чистење на излози, тешко достапни прозори и стаклени површини на висина

Опис: Редовно чистење или чистење на повик на излози, тешко достапни прозори и стаклени површини на висина. Компанијата поседува дигалка, атестирани скелиња и скали кои ги користиме при чистење на стаклените површини. Исто така за високите и тешко достапни површини ангажираме на обучен тим со соодветна заштитна опрема.

Категорија на производ: Сервиси за чистење

4.Вид на услуга: Изнајмување на дигалка со висина max 14 m и алуминиумско скеле

Опис: Екохем Клин ДОО – Прилеп изнајмува хидраулична дигалка до максимална висина од 14 m монтирана на комбе како и сертифицирано алуминиумско скеле со висина од 10 m.

Категорија на производ: Изнајмување на хидраулична дигалка и алуминиумско скеле.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи