Екко

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Лазар Трпковски 88
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км

  • Телефон 2: 071 322421
  • Факс: 02 2601888
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб од 09:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1559204111_86.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Авто делови ЕККО е специјализирана продавница за автомобилските брендови VW, AUDI, SEAT и ŠKODA.

• Главен увозник е на производите на компанијата SWAG, за сите делови има една година гаранција.
• Располага со нови и половни делови и за најновите возила.
• Во секој момент располага со повеќе од 10.000 нови артикли и повеќе од 15.000 половни артикли.

Компанијата има модерно опремен продажен салон, во кој покрај резервни авто делови, има и голем избор на авто козметика, дополнителна опрема, акумулатори, гуми, моторни масла од познати светски производители.

Брендови чии производи во секој момент можете да ги најдете кај нас: SWAG, MISFAT, HENGST, KM GERMANY, LUK, BOSCH, VAG, METELIN, INA, CASTROL..

повеќе
Цена со ДДВ:330 ден.

Swag масло 10W-40 1L

Цена со ДДВ:1.440 ден.

Swag масло 10W-40 5L

Цена со ДДВ:15.000 ден.

Сет на автомобилски делови 0691666

Цена со ДДВ:3.800 ден.

Моторно масло Swag 5W-30 5L

Цена со ДДВ:Побарај цена

Swag масло

Цена со ДДВ:Побарај цена

Делови за Audi

Цена со ДДВ:Побарај цена

Делови за Seat

Цена со ДДВ:Побарај цена

Делови за Skoda


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи