Ѕуфи Декор


  • Адреса: ул.448 б.б.
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈7401 км
  • Локација: 6-та Зона

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610707347_54.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ѕуфи Декор е компанија која се занимава со производство и монтажа на лајсни од гипс и други елементи од гипс, како и изведба на спуштени плафони.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Лајсни

Цена со ДДВ:Побарај цена

Лајсни


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи