Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pllaka
 • Sanitari
 • Dysheme - prej llaminati
 • Banjo - pajisje dhe pajim
 • Parket - tregëti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dysheme teraco në Strumicë

As-pod Novoselski


 • Adresa: Mladinska 111
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Cobi end


 • Adresa: Mlladinska 43
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Deni prom


 • Adresa: Kliment Ohridski 166
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Dijagonalla


 • Adresa: Kliment Ohridski 58-a
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Dijagonalla


 • Adresa: Gjorgi Samarxhitrajkov 1
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Enmon


 • Adresa: Astraion 60
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7968 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Iliev-Prom


 • Adresa: F.Dabille
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7973 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 19:00

Inter-Tass


 • Adresa: Kliment Ohridski 11
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

pllaka, sanitari

Jugo shped


 • Adresa: F.Vlladevcë p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7962 км

Llav-komerc


 • Adresa: Kliment Ohridski 172
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

Prima-s


 • Adresa: Dimitar Cvetinov 17
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sanitari, pllaka

Rebeka


 • Adresa: F.Dobrejcë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7968 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

sanitari, pllaka

Santorini


 • Adresa: Dimitar Cvetinov 5-a
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7968 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00 • Sh nga 08:00 deri më 16:00

Te-Lindi


 • Adresa: Marshall Tito 172
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км

Mapa

Министерката за финансии Нина Ангеловска на комисиската расправа за Буџетот за 2020 предложи промена на процесот на доставување амандмани, односно да се ...
сите 19 | | | веќе видена

„Го зголемуваме средствата за изградба на водоводи и канализации за следната година и само преку Министерството за транспорт ќе се вложат преку 15 милиони евра ...
сите 21 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj