Дунав СРД


  • Адреса: Качанички пат б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7420 км
Дејности:

виљушкари//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580220025_27.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Дунав-СРД Ви нуди продажба на нови Jungheinrich виљушкари за секоја примена. Без разлика на која висина на подигнување или должина се работи, со над 600 видови на возила сигурно ќе најдете соодветен тип и решение што Вам Ви одговара и во целост ги задоволува Вашите потреби.

Дунав-СРД Ви ја нуди и опцијата на продажба на користени виљушкари. Нашите користени виљушкари се тестираат пред употреба. Доволно е да кажете што Ви е потребно а ние ќе го направиме останатото.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи