Ноче


  • Адреса: Љубљанска 6/100
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9437 км


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1613400325_1.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Нашата компанија се занимава со услуги низ цела Македонија, со автодигалки и виљушкари, дигање, транспорт и ракување со секаков вид на товар.

Се занимаваме професионално и со изнјамување на монтажно скеле и самоодни подвижни платформи и вршиме посебни изведби во областа на нискоградба.

Oснована во 2004 година, “НОЧЕ” – ДООЕЛ е меѓу првите компании во Македонија, која обезбедува и професионално се занимава со ваков тип на услуги.

Со речиси 15 годишно искуство, претставува водечка компанија и лидер во Југозападна и Југоисточна Македонија. Уште од самиот почеток, константно го надоградуваме нашиот возен парк со механизација и опрема , за ефикасна и професионална услуга.

Услуги
-Монтажа на хали / услуги со корпа за луѓе на висина и др.
-Изведба на специфични истовари на машини и секаков вид на роба од камиони или контејнери
-Набавка на секаков вид на резервни делови за автодигалки и телескопски виљушкари од италјанскиот бренд - merlo
-Транспорт со камион - платформа на градежни машини и др
-Ископи и поставување на бекатон плочки
-Изнајмување и продажба на монтажно скеле за фасади

Максимално сме посветени на професионална реализација на дадените задачи и функционираме во насока на остварување на заедничките цели кои ќе ги задоволат барањата на пазарот и воедно ќе ја потврдат нашата способност.

Клиентите може да сметаат на експертизата од вработените на “НОЧЕ” – ДООЕЛ кои оперираат во рамките на нашиот регион, за квалитетна, безбедна и навремена услуга.

Ние ја водиме нашата компанија со највисоко ниво на интегритет. Ја превземаме одговорноста за сите наши зборови и постапки.

Она што нас не одликува е чесен, директен и фер пристап со нашите многубројни клиенти – без исклучоци.

За дополнителни информации контактирајте не на телефонот 078 864573.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи