Дубровник

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јане Сандански 116
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
Дејности:

ресторани


  • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 23:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Дубровник
Онаму каде храната се среќава со елеганцијата.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи