Државен пазарен инспекторат


  • Адреса: бул.Маршал Тито 1
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈10791 км
  • Локација: центар


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Превземавме и ќе допреземеме одреден сет на мерки со цел да избегнеме зголемување на цената на електричната енергија. Да видиме каде сме, што сме, да ...
сите 223 | | | веќе видена

Анѓушев: Големите фирми зависат од државната набавка на енергенси по пониски цени Политичките субјекти треба да седнат заедно и да се види кои реални можности ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи