Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Drugdhendës
 • Drugdhendje
 • Punë dore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Drugdhendës

Barok


 • Adresa: Car Samoil 24
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

Пауза: Пон-Нед 14-18ч

Bisinov Ljubomir


 • Adresa: Filipi i Dyte p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7892 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 18:00

Kategoritë:

drugdhendës

Dimitrovski Sllobodan


 • Adresa: Nada Mihajllova 66
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7902 км

Kategoritë:

drugdhendës

Gashparec


 • Adresa: Shirok Sokak 154/8 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7908 км

Kategoritë:

drugdhendës

Krstevski Jane


 • Adresa: Bul.1 Maji 122
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7907 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

drugdhendës

Perdika


 • Adresa: Zivko Firov 2 (Uzhiçka Republika)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7906 км

Petar TrajanovskiKategoritë:

drugdhendës

Rezba


 • Adresa: Pirinska 22
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7902 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

Sasho TrajanovskiKategoritë:

drugdhendës

Thesar kulturor (Kulturna riznica)


 • Adresa: Petar Drapshin 7-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Mapa

Партнерство за подобра бизнис регулатива одржа Форум за стимулирање на растот на работната сила во ИКТ индустријата. Целта на настанот беше да се презентираат ...
сите 83 | | | веќе видена

Пратеникот од СДСМ и владечкото мнозинство, Диме Велковски, денеска во своето излагање на Комисијата за финансирање и буџет ги истакна суштинските и реални ...
сите 75 | | | веќе видена

Организацијата за економска соработка и развој (ОЕЦД) остро остро ја намали својата прогноза за глобален раст на најниско ниво од последната глобална ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи