Дог&Кат


  • Адреса: Јане Сандански 8
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Локација: Патот за градска болница

  • Телефон 2: 071 389757
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1685456163_78.png?t=true&w=300&h=300


Во Дог&Кат нудиме високо квалитетни ветеринарни услуги, од рутински прегледи до комплексни третмани и операции. Исто така, ви обезбедуваме широк избор на храна, третмани и опрема за вашите миленици, сето тоа на едно место.

- Висококвалитетна ветеринарна нега
Како наш клиент, вие ќе добиете пристап до висококвалитетни ветеринарни услуги и професионална нега за вашето милениче. Нашите ветеринари се посветени и искусни во обезбедувањето на најдобрата медицинска нега и третмани.

- Целосна понуда на услуги и производи
Ние ги нудиме сите услуги и производи што ги потребуваат вашите миленичиња. Од рутински прегледи и хируршки интервенции до продажба на врвна храна, третмани и опрема. Сигурни сме дека ќе задоволиме сите потреби на вашето милениче на едно место.

- Професионален и пријатен тим
Посветени сме на вашето задоволство и најдоброто здравје на вашето милениче. Тука сме да ви обезбедиме совети и поддршка.


НАШИТЕ УСЛУГИ

ВЕТЕРИНАРНА АМБУЛАНТА
Лидер на нашиот тим е др. Рами Селмани. Нашите ветеринари се посветени на пружање на најдобрата можна медицинска нега за вашите миленици. Тие имаат богато искуство во дијагностицирање и третирање на различни заболувања и повреди. Нудиме редовни прегледи, вакцинации, лекување на болести и повреди, како и извршување на различни постапки и операции.

- Kлинички прегледи и терапија
- Вакцинации, дехелминтизации
- Клиничко-биохемиски анализи
- Хируршки интервенции
- Отолошки и офталмолошки заболувања
- Отолошки и офталмолошки заболувања
- Паразитолошки испитувања и дерматолошки заболувања
- Бесплатни ветеринарни совети
- Стоматологија

ОПРЕМА И ХРАНА ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ
Можете да најдете се што ви треба за вашите домашни миленици. Имаме голем избор на храна за миленици, вкусни третмани, играчки, опрема за шетање и многу други производи кои ќе им помогнат на вашите миленици да се чувствуваат среќно и здраво.

ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ
Нудиме разновидни домашни миленици, вклучувајќи кучиња, мачки, птици, желки, мали животни и други. Секој миленик е подготвен со љубов и грижа, социјализиран. Одберете го својот нов најдобар пријател кај нас и нека започне вашата неверојатна приказна заедно!

Наша цел е да ги задоволиме потребите на вашите миленици и да им обезбедиме долг и среќен живот. Посетете нè и оставете ги вашите миленици во сигурни раце! Контактирајте не на телефонот 070 389757 ви стоиме на располагање.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи