Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Dog grooming
 • Pet food & supplies retail
 • Veterinary clinics (veterinarians)
 • Pet sitting & day care (boarding)
Повеќе филтриПомалку филтри

Dog grooming по градови

Bitola Skopje Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dog grooming

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Pets welcome

TUTU Dog Grooming


 • Address : Majka Tereza 15
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 13:30

Tutu is the first Macedonian chain of Dog Grooming Skopje hairdressers, bathing, hairdressing and kindergarten for small breeds of dogs in Skopje with French standards.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1593685622_67.png?t=true&w=300&h=300

Ana Jovanovska


 • Address : Dimo Hadzi Dimov 55
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Asaja ekskluzivCategories:

dog grooming

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fauna centar


 • Address : Miroslav Krleza 46
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 10:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Moe Milenice


 • Address : Tome Arsovski 49
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00 • Sat from 10:00 to 14:30

Categories:

dog grooming

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TUTU Dog Daycare


 • Address : bul. Partizanski Odredi 21
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00
 • Пауза: Mon - Fri from 11:00 to 16:00

Categories:

dog grooming

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zoovet-center (Zoovet-centar)


 • Address : Crvena Voda 18-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doktor Dolitl


 • Address : Marsal Tito 174
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mano Pet Vet


 • Address : Stevo Patakot 28
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 57 | | | веќе видена

Веднаш да се почне со конципирање стратегија за долгорочен економски, одржлив развој на државата, да се рационализираат робусните буџетски расходи и да се ...
сите 30 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel