До Ре Ми

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Локација: кај Младински културен центар

 • Факс: 02 3136458
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
  Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


32%заштеда
Цена со ДДВ:29.450 ден.20.026 ден.

Синтисајзер Yamaha reface YC

15%заштеда
Цена со ДДВ:24.500 ден.20.825 ден.

Акустична гитара Yamaha STORIA III

15%заштеда
Цена со ДДВ:176.700 ден.150.195 ден.

Kлавинова Yamaha CSP-150

13%заштеда
Цена со ДДВ:14.700 ден.12.789 ден.

Студиски монитори HS7

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Миксета шест канална Yamaha AG 06

Цена со ДДВ:46.500 ден.

Акустични тапани Yamaha Rydeen RDPO ...

Цена со ДДВ:12.300 ден.

Акустична гитара сет Yamaha F 310 P ...

Цена со ДДВ:19.200 ден.

Озвучена акустична гитара Yamaha FS ...

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Синтисајзер за деца Yamaha PSS-E30


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Пантер Факс


 • Адреса: Живко Чинго 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Пантер Факс е сертифициран овластен дистрибутер на професионална аудио и видео опрема на повеќето брендови кои ги увезуваме.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415099326_7.jpg?t=true&w=300&h=300
Мапа

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 249 | | | веќе видена

Државниот завод за ревизија изврши ревизија на финансиските извештаи заедно со ревизија на усогласеност на Фондот на пензиско и инвалидско осигурување на ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Србија привлекла 3,44 милијарди долари директни странски инвестиции минатата година, повеќе од половина од 6,11 милијарди долари на ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи