До Ре Ми

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км
 • Локација: кај Младински културен центар

 • Факс: 02 3136458
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
  Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:4.800 ден.

Синтисајзер за деца Yamaha PSS-E30

Цена со ДДВ:21.000 ден.

Озвучена акустична гитара Yamaha FS ...

Цена со ДДВ:13.500 ден.

Акустична гитара сет Yamaha F 310 P ...

Цена со ДДВ:48.000 ден.

Акустични тапани Yamaha Rydeen RDPO ...

Цена со ДДВ:16.500 ден.

Студиски монитори HS7

Цена со ДДВ:25.000 ден.

Акустична гитара Yamaha STORIA III

Цена со ДДВ:29.000 ден.

Синтисајзер Yamaha reface YC

15%заштеда
Цена со ДДВ:176.700 ден.150.195 ден.

Kлавинова Yamaha CSP-150

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Миксета шест канална Yamaha AG 06


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

АБЦ - мјузик


 • Адреса: ЈНА 152
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈10678 км

Продавница за музички инструменти

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708696871_53.png?t=true&w;=300&h;=300
Мапа

5 процентни поени на пензиите не претставува покачување, туку усогласување на трошоците за живот за сите приматели на пензии во Македонија, смета министерот за ...
сите 31 | | | веќе видена

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 65 | | | веќе видена

Граѓанската активистка, Ана Глигорова повторно се огласи, овој пат за просечната плата. „ Просечната плата била 40 000 денари? Каква манипулација! Просечна ...
сите 4 | | | веќе видена

Компанијата Галеника во текот на 2023 година забележа значително проширување на портфолиото на производи, раст на бројот на меѓународни сертификати за квалитет ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи