АБЦ - мјузик


 • Адреса: ЈНА 152
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7402 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1708696871_53.png?t=true&w=300&h=300


  Нашата продавница е основана во 1995 година како книжара, школска и канцелариска дејност и продажба на музички инструменти.Освен класични инструменти гитара, виолина, пијано, исто така ви нудиме избор на народни и традиционални музички инструменти како уд, џумбуш, канун, саз, тарабуки, тапани, и др.

  Наша цел е да ја направиме музиката подостапна за секого.

  Ако имате инструмент,тоа значи дека веќе сте ја отвориле таа уникатна врата во свет полн со инспирација.Ако сè уште не поседувате инструмент, на вистинското место сте.Ние сме подготвени да ви помогнеме да ја донесете вистинската одлука при изборот на вашиот врвен инструмент.

  Производи:
  - Народни инструменти
  - Гитара
  - Виолина
  - Пијано
  - Микрофон
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи