До Ре Ми

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: кај Младински културен центар

  • Факс: 02 3136458
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


32%заштеда
Цена со ДДВ:29.450 ден.20.026 ден.

Синтисајзер Yamaha reface YC

15%заштеда
Цена со ДДВ:24.500 ден.20.825 ден.

Акустична гитара Yamaha STORIA III

15%заштеда
Цена со ДДВ:176.700 ден.150.195 ден.

Kлавинова Yamaha CSP-150

13%заштеда
Цена со ДДВ:14.700 ден.12.789 ден.

Студиски монитори HS7

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Миксета шест канална Yamaha AG 06

Цена со ДДВ:46.500 ден.

Акустични тапани Yamaha Rydeen RDPO ...

Цена со ДДВ:12.300 ден.

Акустична гитара сет Yamaha F 310 P ...

Цена со ДДВ:19.200 ден.

Озвучена акустична гитара Yamaha FS ...

Цена со ДДВ:4.500 ден.

Синтисајзер за деца Yamaha PSS-E30


Видете ги нашите производи на
Мапа

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 58 | | | веќе видена

М-НАВ останува да биде државна компанија, природен монопол, со европски плати. За минатата година од вкупните приходи кои изнесувале 21,12 милиони евра на ...
сите 8 | | | веќе видена

Анализа на Евростат (официјалната статистичка институција на ЕУ) за трговијата меѓу ЕУ и Русија Најновите податоци што ги објави Евростат, официјалната ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи