До Ре Ми

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Кеј Димитар Влахов 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: кај Младински културен центар

  • Факс: 02 3136458
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:4.800 ден.

Синтисајзер за деца Yamaha PSS-E30

Цена со ДДВ:21.000 ден.

Озвучена акустична гитара Yamaha FS ...

Цена со ДДВ:13.500 ден.

Акустична гитара сет Yamaha F 310 P ...

Цена со ДДВ:48.000 ден.

Акустични тапани Yamaha Rydeen RDPO ...

Цена со ДДВ:16.500 ден.

Студиски монитори HS7

Цена со ДДВ:25.000 ден.

Акустична гитара Yamaha STORIA III

Цена со ДДВ:29.000 ден.

Синтисајзер Yamaha reface YC

15%заштеда
Цена со ДДВ:176.700 ден.150.195 ден.

Kлавинова Yamaha CSP-150

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Миксета шест канална Yamaha AG 06


Видете ги нашите производи на
Мапа

Комората на трговски друштва за геодетски работи реагира против Агенцијата за Катастар, која по цели 10 години конечно извади нов Тарифник за нивните услуги, ...
сите 41 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Вкупните депозити во јануари забележале годишен раст од 10, а кредитната поддршка 5,7 проценти. И во двата случаи поизразена е ...
сите 12 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за земјоделство, шумарство и водостопанство Цветан Трипуновски денеска е во работна посета на Ресен каде што оствари состанок ...
сите 57 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Кинеските компании почнаа да прават нешто што беше ретко видено уште од 1970-тите: формираа свои волонтерски армии. Најмалку 16 ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи