Димарго Дент


  • Адреса: бул.Туристичка 50/4-2
  • Место: Охрид


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1681132786_96.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Димарго Дент
Димарго Дент стоматолошка ординација е професионална здравствена установа која е специјализирана за грижа за оралното здравје. Mодерен стоматолошки центар секогаш во чекор со нанјовара стоматолошка опрема за да обезбеди различни стоматолошки третмани и процедури.

Некои вообичаени стоматолошки процедури кои може да се изведат во стоматолошка ординација вклучуваат рутински чистења, пломби, екстракции, канали на коренот и процедури за естетска стоматологија како белење на заби и фурнири.

Димарго Дент е место каде што пациентите можат да добијат професионална стоматолошка заштита за одржување на добро орално здравје и решавање на какви било проблеми со забите што може да ги имаат.

Kонтактирајте не на телефоните 046 209996 и 075 700888, нашиот тим в стои на расолагање.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи