Dikos  • Telephone 2: +389 70 354879
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00
    Sat from 09:00 to 14:00
  • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Сметководителите да ги покачат услугите и да ги зголемат платите на вработените согласно растот на инфлацијата и просечната плата на државно ниво, препорача ...
сите 7 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Уште една голема заработка од Nvidia ја разгоре манијата за вештачка интелигенција на Вол Стрит, со што технолошките акции вчера ...
сите 56 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Јован Митрески и министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски денеска беа во работна посета ...
сите 12 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel