Дезинфицирај се

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Даме Груев 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: спроти министерство за финансии

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00
    Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1604573206_36.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сега, повеќе од било кога, подготвени сме да ги поддржуваме нашите клиенти во новата ера на социјална и здравствена заштита.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи