Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dentists
 • Physicians, health clinics & medical centers - privately owned
 • Dental x-ray (panoramic radiography)
 • Dental laboratories
 • Bio-chemical laboratories
 • Hospitals
 • Pediatrics
 • Medical & Dental X-Ray Laboratories
 • Polyclinics
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dentists in Tetovo


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedBaby facilityDisabled access

One Hospital


 • Address : V.S.Bato n.nr.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

One Hospital, whose first hospital is located in the western region of Macedonia, provides state-of-the-art health services with its proven medical staff and equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577094510_58.png?t=true&w=300&h=300
Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

Prodent


 • Address : V.S.Bato 2/1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:30

Since 1990 we have been serving our patients with the best methods. We are convinced that a healthy mouth with a bright smile increases the confidence and respect of others.

Categories:

dentists

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1578995180_72.png?t=true&w=300&h=300

Alb dentCategories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alba Dent


 • Address : ul.167 br.10
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Sat from 12:00 to 15:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alba Ortodent


 • Address : Stipska 61
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Apolon


 • Address : Ilirija 122/1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ardi-dent


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
 • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bami Dent


 • Address : Blagoja Toska b.b.
 • Place: Tetovo

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bami kor medica


 • Address : Blagoja Toska b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00 • Sun from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biodent


 • Address : ul.120, blok 56-2/1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bliznak Dent


 • Address : Marsal Tito 136
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bliznak dent


 • Address : Blagoja Toska 33
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 19:30

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blu Dent


 • Address : s.Bogovinje
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7822 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blu Dent Dental Polyclinic


 • Address : Ilindenska 230 лок.4
 • Place: Tetovo

Categories:

dentists, polyclinics

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cara Dent


 • Address : s.Dolno Palciste
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Beti Martinovska Nastovska


 • Address : ul.121 br.6
 • Place: Tetovo

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r Milan


 • Address : Ivo Lola Ribar 287/6
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat - Sun from 09:00 to 14:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r MilancoCategories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r bali


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

D-r. Stefanka


 • Address : Marsal Tito 6/1
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 14:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dendia


 • Address : Gjorce Petrov 26
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dental L-M


 • Address : Ilindenska blok b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

Categories:

dentists

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 64 | | | веќе видена

Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
сите 16 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев и вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, присуствуваа на отворањето на 50 нови работни места како резултат на иницијативата на ...
сите 36 | | | веќе видена

Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
сите 18 | | | веќе видена

Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел” ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
сите 20 | | | веќе видена

Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel