Дент тхалиа


  • Адреса: Крсте Асенов 14-3/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Чаир
ДЕНТ ТАЛИА Е СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА КОЈА СО НАЈМОДЕРНИ И ВРВНИ МЕТОДИ И МОДЕРНА ТЕХНОЛОГИЈА ОБЕЗБЕДУВА КВАЛИТЕТНИ УСЛУГИ. НАШАТА СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА ЌЕ ВЕ НАПРАВИ ДА СЕ ЧУВСТВУВАТЕ КОМФОРНО СО НЕЈЗИНИОТ ТОПОЛ, МОДЕРЕН И ПРИЈАТЕЛСКИ АМБИЕНТ.

Во срцето на нашата стоматолошка ординација се наоѓа нашиот високо професионален тим кој е секогаш тука за пациентите. Тимот на Дент Талиа ќе ве направи да се чувствувате комфорно и ќе ви пружи оптимално орално здравје. Како тим секогаш се посветуваме на комуникацијата со секој пациент поединечно. Со ова сакаме да докажеме дека секој поединец пациент ни е важен и за секој пациент практикуваме персонализирано и блиско внимание. Секоја наша услуга и третман е персонализирана според специфичните потреби на секој наш пациент. Секогаш сме тука да обезбедиме врвна грижа за вашето здравје и да ви покажеме колку ја цениме вашата поддршка што ни ја давате.

Нашата цел е да обезбедиме максимална помош на секој пациент и да ви пружиме долготрајно орално здравје и блескава насмевка.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи