Дена Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Св.Климент Охридски 8
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км

  • Телефон 2: 075 334311
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1501054126_73.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Дена Компани веќе неколку години успешно делува на пазарот во сегментот изработка на декоративни фасадни елементи.

Специјализирани сме во изработката на украсни надворешни и внатрешни декоративни лајсни од стиропор и стиродур.
Можеме да произведеме декоративни лајсни според желбите и потребитена клиентите и тоа во сите димензии и форми.
Исто така, изработуваме и секаков друг вид на декорации, како, на пример, букви, броеви и други форми.

Дена Компани е исклучително активна и на пазарот на градежни материјали, пред се, за изведување финални градежни работи. Застапници сме на познатата грчка компанија THRAKON која произведува широка палета на висококвалитетни пластични и акрилни бои, на пазарот позната со брендовите STATUS и PRIMO, потоа бои на водена основа за дрво, кои се тонираат компјутерски, во повеќе од 4.000 нијанси. Палетата на производи од оваа грчка компанија, што Дена Компани ги нуди на македонскиот пазар, вклучува и лепила за плочки, смеси за фугирање на плочки, лепила за термоизолациони плочи, декоративни завршни малтери, хидроизолација, малтери за реконструкција, разредувачи...
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи