Деметра медикал д-р Оливера Арнаудова

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: 23-ти Октомври (Владимир Комаров) 29-3/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Локација: Стар Аеродром

  • Работно време: Пон , Чет - Пет од 09:00 до 17:00
    Вто - Сре од 12:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/20eece5f89ff412fb6d77d1a4b9ee39e.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Деметра медикал д-р Оливера Арнаудова
Деметра Медикал е специјалистичка ординација по гинекологија и акушерство. Ординацијата располага со најмодерна опрема и професионална услуга по светски стандарди.

Услуги:
• Најсовремена ЕХО дијагностика ( ултразвучен апарат ACCUVIX XQ, Medison )
• 4D ( 3D Live ) ЕХО во бременост со фото и ЦД запис
• 3Д/4Д ЕХО во гинекологија
• Дијагностика со доплер на крвни садови
• Нова софтвер технологија ( 3DXI, DMRI, Volume CT )
• CTG – кардиотокографија
• Советувалиште за бременост
• Клинички и ЕХО преглед на дојки
• Скрининг за преканцерозни промени на грло на матка ( ПАП тест, HPV типизација )
• Колпоскопија со видео камера
• Микробиолошки испитувања
• Лабораториски анализи
• Испитување и третман на стерилитет

Доверба, сигурност, професионалност.
Дозволете му на професионалниот тим од Деметра Медикал и Др. Оливера Арнаудова да се погрижат за вашето здравје!

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи