Делта Стоне

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Александар Спиркоски Џемо 14
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Локација: Во ф-ка Партизан

  • Телефон 2: 070 317700
  • Факс: 048 427024
  • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 15:30Слика од локација

Фото и видео галерија

Делта Стоне е компанија чија главна цел е снабдување, обработка и производство на гранитни и мермерни производи.

Производи:
• Скали
• Патоси
• Фасади
• Клупици
• Кујни
• Купатила
• Споменици
• Фонтани
• Мозаици
• Вазни

Нашето присуство на пазарот е од 2006 година. Фирмата е сместена на стариот пат Прилеп - Битола, на 1км од Прилеп во комплексот стара фабрика партизанка Прилеп. Долгогодишно присуство на пазарот е резултат на професионалното работење, ниските цени, најдобриот квалитет и најдобра и најбрза услуга што ја нудиме на сите наши клиенти.

Нашата мисија е да бидеме водечка компанија во регионот за снабдување со мермерни и гранитни производи со најдобра услуга најповолни цени и најдобар квалитет кој го пружи највисоко обучен кадар со долгогодишно искуство.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи