Грамер


  • Адреса: Прохор Пчински 83
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Локација: Пред црквата Свети Спас

  • Телефон 2: 070 216506
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1669977002_87.png?t=true&w=300&h=300


Грамер е компанија чија основна дејност е обработка на природен и вештачки камен, мермер, гранит. Нашето долгогодишно искуство и изборот на материјалите се гаранција за квалитетот на производот за секој наш клиент.

Изработуваме надгробни споменици, ентериер, екстериер, работни плочи во кујни, купатила, шанкови, скали, окапници на прозорци (внатре/надвор), маси и сѐ друго од камен, според ваши желби и потреби. Нашиот тим од професионалци ви стои на располагање за сите ваши барања.

Контактирајте не за вашата потреба - проект, производ и друг вид барање. Нашиот тим ќе подготви понуда со најдобра цена, квалитет и рок за изработка според договор. Може да не контактирате на телефонскиот број 070 225 329 или во нашиот салон на улица Прохор Пчински 83 во Велес, пред црквата Свети Спас.повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи