Делфина

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: с.Сиричино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7827 км
Дејности:

ресторани


  • Факс: 044 338077
  • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 10:00 до 00:00
    Пет - Саб од 10:00 до 01:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Во ресторан Делфина секогаш ќе бидете пречекани со гостопримство, во убав и пријатен амбиент, со одлична и перфектна услуга.

На менито на ресторан Делфина секогаш ќе најдете:
- Различни специјалитети на свинско, телешко и пилешко месо
- Риба на сакара
- Секакви видови на салати
- Различни видови на алкохолни и безалкохолни пијалоци
- Десерти

Горди сме што сме дел од незаборавни свадбени веселби, приватни забави, крштевки, фамилијарни собири, прослава на матурски вечери, роденденски забави, момински и ергенски забави и уште многу други прослави.

Ресторан Делфина 2 се наоѓа во село Сиричино, на само 10км од Тетово, покрај кејот на реката Вардар.
По само 11 години постоење, ресторанот Делфина 2 е составен дел од најубавите спомени на многу луѓе со уникатен ентериер и прекрасен амбиент.

Бидете и понатаму дел од најубавата приказна која продолжува!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи