Декор Камен


 • Адреса: Кире Костадиновски б.б., с.Горно Оризари
 • Место: Битола


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Општина Центар е локалната самоуправа со најголема сума од наплатен данок на имот 2,3 милиони евра, покажува студијата на Центарот за граѓански комуникации , ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Како е можно десетици милиони евра да исчезнат од банката „преку ноќ“!? Како е воопшто возможно 73 отсто од кредитното портфолио на правните лица во банката да ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Ѓорѓе Балаѓевиќ пред неколку години јавно им се обрати на своите женски фанови, по повод 8 Март - Денот на жената. Српскиот пејач Ѓорѓе Балашевиќ напиша дека ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи