Крос Декор

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Илинденска 333
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
  • Локација: Спроти Штул

  • Телефон 2: 071 483110
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567770505_71.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Колекцијата за дизајнирање со камења - За вашата градина, фонтана, камин, мебел.

Крос-декор е специјалист за производи од природен камен за вашиот дом, експерт за уредување на градина и професионалец за дизајн. Со нашиот огромен избор создаваме прекрасни простории на отворено и незаборавни простории во затворен простор.

Декоративните камења не се типични речни камења. Нашите украсни камења се природно полирани, не се хемиски третирани, мазни и рачно избрани за нивната исклучителна украсна привлечност и убавина.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи