Datalab  • Faksi: 02 3090210
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519306123_66.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

E dimë se drejtimi i suksesshëm dhe efikas i ndërmarrjes është i mundur vetëm nëpërmjet mbështetjes së cilësisë dhe një sistemi informimi të sigurt. Ndërmarrjeve të vogla, të mesme dhe të mëdha, për më shumë se 10 vjet u ofrojmë sofuer liderë. Përdoruesve u garantojmë teknologjinë më të re dhe ndihmë për marrje të vendimeve të rëndësishme, të cilat e çojnë kompaninë në drejtimin e duhur. Prandaj motoja jonë është "Shndërroni të dhënat në përfitim."

Datalab ka zhvilluar një model modern partneriteti, ku kujdesemi për shitjen, mbështetjen, arsimimin dhe mirëmbajtjen e pajisjeve të programit Datalab. Bashkë me partnerët tanë ne përbëjmë një prej grupeve konsultuese më të mëdha IT në rajon.

Paketi ynë programor është i hapur për përmirësim dhe lidhje. Struktura jonë e të dhënave është publike dhe mund të ketë qasje falas.

Çmime, certifikata dhe partneritet

Datalab me krenari mund të lavdërohet me një numër të madh çmimesh që vërtetojnë se me punë shumëvjeçare dhe përmirësim të vazhdueshëm arritëm deri në majë të zgjidhjeve pune-informuese. Mirënjohjen më të madhe e arritëm si në konkurset sllovene ashtu dhe ato ndërkombëtare.

Çmime:

Çmimi i Artë е-zgjidhje më e mirë për ndërmarrje të vogla për sistem PANTHEON (JAPTI, Nëntor 2008)
Çmimi i Argjendtë е-ndërmarrja më e mirë për drejtim në punë në e-punë (JAPTI, Nëntor 2008)
European Seal of Excellence (E-Accelerator, CeBit, Mars 2008)
Oracl EE & CIS Partner i vitit 2007 (Oracle, Prill 2007)
Çmimi Netko Oda Ekonomike e Sllovenisë, Tetor 2006
Mirënjohje e veçantë për zgjidhje më të mira informimi (JISA, Dhjetor 2004)
Finalist në konkursin INFOSu Best of Infos (Infos, 2002)
Finalist në konkursin INFOSu Best of Infos(Infos, 2001)
Finalist në konkursin INFOSu Best of Infos (Infos, 2000)
Finalist në konkursin INFOSu Best of Infos (Infos, 1999)

Certifikata:

Fondi i Standardeve të Kontabilitetit Slloven (SRS)
Fond për rekomandime për Organizatën Ndërkombëtare të sistemeve informuese për revizion (ISACA)
Fond për Standarde Ndërkombëtare për ndryshme Kontabiliteti (MSRP)

Partneritet:

Microsoft Certified Partner
Oracle Partner
IBM Business Partner
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:56.940 MKD51.246 MKD

PANTHEON Small enterprises, наменет ...

5%save
Retail Price - VAT Included:17.180 MKD16.321 MKD

PANTHEON Small Business за претприј ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj